Rekomendacje i metamorfozy

REKOMENDACJE

Kamil Wiśniewski

Karol Łakomiec to doskonały i profesjonalny trener. Jest rzetelny, odpowiedzialny, dba o każdy detal związany z treningami i przygotowaniem zawodnika do rajdów, doskonale potrafi dopasować metody treningowe do jego indywidualnych potrzeb. Potrafi dostrzec tkwiące w każdym zawodniku rezerwy, ulepsza słabe ogniwa i z zaangażowaniem pracuje nad jego indywidualnym rozwojem. Karol posiada szeroką wiedzę merytoryczną i praktyczną. Jego umiejętności techniczne przekładają się na moje znakomite wyniki i osiągnięcia: zwycięstwo w Rajdzie Dakar w klasyfikacji 4 × 4 w 2017, 2018, 2019, V miejsce-Dakar 2020, III miejsce-Dakar 2022. Karol wykazuje się ogromną motywacją i zaangażowaniem, a jego pasja jest widoczna podczas każdej sesji treningowej. Świetnie sprawdza się zalecana przez niego suplementacja okołotreningowa i startowa, a metody regeneracyjne dają siłę do kolejnych treningów oraz walki z rywalami. 

Maksymilian Groszek

Współpracuję z Karolem od ponad 10 lat.  Jako były fitness manager prestiżowego klubu Pure Jatomi Fitness był jednym z pionierów branży fitness w Polsce. Cenię Karola za to, że podchodzi do klienta holistycznie i z każdego Ćwiczącego potrafi „wyłuskać” to, co najlepsze,  podnosząc komfort jego życia na wyższy poziom.  Osobiście działam w tej branży wiele lat i jestem bardzo wymagającym klientem. Pierwszy raz spotkałem się z tak bardzo merytorycznym, skutecznym rozwiązaniem moich problemów. Podejście i zrozumienie potrzeb klienta jest na nieosiągalnym przez innych poziomie.

Diana Huczkowska

Miałam przyjemność poznać Karola mniej więcej dwa miesiące temu i dzięki naszym zainteresowaniom sportem oraz treningiem od razu znaleźliśmy wspólny język. Karol już po pierwszej rozmowie dał mi kilka cennych wskazówek dotyczących jeszcze bardziej efektywnej regeneracji po ciężkich jednostkach treningowych, które od razu wdrożyłam. Nie musiałam długo czekać na pozytywne efekty jego porad, które przynosiły mi ulgę i pozwały szybciej stawać na nogi po wymagających treningach oraz wyścigach. Karol stara się znaleźć jak najbardziej pomocne sposoby, by poprawić komfort moich treningów, zawodów jak i czasu wolnego od aktywności.
Jest profesjonalistą, a regularny kontakt i troska o podopiecznego sprawiają, że współpraca z nim to czysta przyjemność.

Anna Kucharska

Karol to trener, który nie tylko trenuje ciało, ale także głowę i równocześnie ducha. Jeżeli szukasz kogoś, kto spojrzy kompleksowo na Ciebie, a nie tylko jak na kogoś, kto pragnie zrzucić kilka kilogramów lub przybrać na masie, to Karol jest odpowiednią do tego osobą. Potrafi zmotywować do regularnych ćwiczeń, równocześnie pracując nad stanem umysłu. Karol to jedyny znany mi trener personalny, który tak holistycznie potrafi potraktować Ćwiczącego. Został mi polecony i nie zawiodłam się. Ja także polecam Karola z całego serca.

Kuba Lenczowski

Karol Łakomiec jest jednym z najlepszych trenerów fitness i motoryki, z którymi miałem przyjemność współpracować. Jego ogromna wiedza i doświadczenie w dziedzinie treningu fizycznego sprawiają, że jest niezwykle skutecznym i inspirującym profesjonalistą. Jego indywidualne podejście do każdego klienta, uwzględniające ich cele i ograniczenia, gwarantuje osiągnięcie optymalnych wyników. Karol doskonale motywuje swoich podopiecznych, zachęcając ich do pokonywania własnych ograniczeń i osiągania nowych poziomów wydajności. Jeśli szukasz trenera, który zapewni Ci wsparcie, fachową wiedzę i inspirację, gorąco polecam Karola Łakomca jako najlepszy wybór.

Patryk Batko

Karol to nie tylko świetny trener personalny i motywator, ale również znakomity dietetyk! Jego wiedza i umiejętności w dziedzinie żywienia są imponujące. Dzięki jego wsparciu i dopasowanym do moich potrzeb planom żywieniowym udało mi się osiągnąć nie tylko oczekiwaną sylwetkę, ale także poprawić ogólną kondycję i samopoczucie. Karol potrafi dostosować dietę do indywidualnych preferencji żywieniowych i potrzeb organizmu, jednocześnie zapewniając równowagę i odpowiednie wartości odżywcze. Jego praktyczne wskazówki i cenne porady pomogły mi zmienić nawyki żywieniowe na lepsze i utrzymać zdrowy styl życia. Zdecydowanie polecam Karola nie tylko jako trenera personalnego, ale także jako eksperta w dziedzinie żywienia dla kompleksowego podejścia do zdrowia i kondycji fizycznej.

Justyna Pampuch
dietetyk kliniczny, właścicielka Viscera Instytut

Z Karolem trenuję od dwóch lat. Jest to jak dla mnie trener kompletny. Oprócz doświadczenia, ogromnej wiedzy wykraczającej daleko poza aktywność fizyczną, Karol przywiązuje dużą wagę do szczegółów i techniki wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Dla mnie to jest jeden z kluczowych czynników decydujących o wyborze trenera. Poza tym Karol ma Swój styl. Jest konkretny, pracuje wielopłaszczyznowo, w 100% skoncentrowany na kliencie. Widać, że sport to Jego pasja. Rower, narty, morsowanie, wycieczki w góry – jest na tym punkcie pozytywnie zakręcony i zaraża innych. Trening jest zawsze indywidualnie skrojony pod klienta. Karol naprawdę wsłuchuje się w potrzeby osób, z którymi współpracuje. Znam wielu trenerów personalnych, pomimo tego wybór był oczywisty.

Agnieszka Marczyńska

Czy warto chodzić na zajęcia do Pana Karola? Z czystym sumieniem powiem, że TAK. To wspaniały człowiek potrafiący odpowiednio dobrać ćwiczenia, zmotywować i nakłonić do przekraczania barier oraz własnych słabości. Jest to również osoba o bardzo ciekawej osobowości i ogromnej wiedzy, dzięki czemu zajęcia z Nim są nie tylko dobre dla ciała, ale również dla ducha.

METAMORFOZY